Po co są nadstawki chłodnicze Fagor?

W lokalach gastronomicznych każdego typu bardzo ważną rolę odgrywa prezentowanie klientom żywności, dlatego też nadstawki chłodnicze Fagor mogą okazać się wspaniałą inwestycją. Godne polecenia są przede wszystkim oryginalne nadstawki, dzięki którym będzie można śmiało korzystać z popularnych pojemników GN.

Jakie jest zastosowanie nadstawek chłodniczych?

Nowoczesne nadstawki chłodnicze Fagor wykorzystywane są nie tylko przez lodziarnie i kawiarnie. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem w Polsce cieszą się na przykład restauracje podające sushi i to właśnie w nich można spotkać profesjonalne nadstawki. Sprzęt tego typy bez żadnego większego problemu sprawdzi się w barach, pizzeriach, a nawet zwykłych pubach.

Estetyczne i higieniczne nadstawki chłodnicze

Wszystkie urządzenia chłodnicze jak powszechnie wiadomo powinny być idealnie przystosowane do przechowywania żywności. Obudowa zewnętrza i wewnętrzna powinna być wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Na rynku można znaleźć także niezawodne urządzenia wykonane ze stali chromowo-niklowej, która jest nie tylko bardzo trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale również łatwa w utrzymaniu czystości. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, ale w wielu lokalach gastronomicznych ogromną rolę odgrywa sam design nadstawek chłodniczych Fagor. Jeżeli chodzi o samą witrynę, to najlepiej, aby było ona wykonana w całości z wysokiej jakości szkła hartowanego, które w swojej klasie nie ma sobie równych. Dobrym pomysłem jest również korzystanie z pomocy specjalnych środków czystości do pielęgnacji tego typu sprzętu.

Oferta sprzedażowa nadstawek chłodniczych dostępna na stronie GastroPuls.