Akcesoria kuchenne

Olkusz garnki emaliowane idealne dopełnienie zdrowego odżywiania

Olkusz garnki emaliowane idealne dopełnienie zdrowego odżywiania

Zdrowe odżywianie to jeden z najpopularniejszych tematów, jeżeli chodzi o zdrowy tryb życia. Spożywanie warzyw, owoców i innych zdrowych dań jest bardzo pozytywnie odbierane przez większość osób. Niestety niewiele z nich wie, że przyrządzanie zdrowych posiłków wymaga także posiadania odpowiednich garnków w tym przypadku emaliowanych garnków z Olkusza.

Kiedy whisky będzie doskonale smakować?

Kiedy whisky będzie doskonale smakować?

Jeśli chce się poczuć smak oraz aromat dobrej whisky niezbędne jest odpowiednie przechowywanie oraz podawanie takiego alkoholu. Brak zapewnienia odpowiedniego leżakowania może przekładać się na utratę właściwości trunku. Natomiast przechowywanie w odpowiednich warunkach pozwala zachować wszystkie właściwości. Do podstawowych zasad dotyczących przechowywania whisky można zaliczyć:– butelka whisky powinna być ustawiona pionowo, co ogranicza ryzyko wysuszenia Continue reading Kiedy whisky będzie doskonale smakować?

Jak wybrać idealny garnek na parę?

Jak wybrać idealny garnek na parę?

Żeby przyrządzić potrawę i mieć pewność, że jedzenie będzie smaczne oraz zdrowe warto wykorzystać garnek do gotowania na parze. Jest to znacznie zdrowszy sposób niż smażenie na głębokim oleju, a do tego pozwala zatrzymać większość cennych witamin oraz minerałów w produktach. Często ludzie myślą, że pochłania to bardzo dużo czasu i dlatego rezygnują z tego Continue reading Jak wybrać idealny garnek na parę?

Dobry młynek do pieprzu

Dobry młynek do pieprzu

Pieprz jest wyjątkową przyprawą, dodajemy go do zup, sosów, potraw mięsnych i jednogarnkowych. Jednak swoje pełne walory smakowe i aromatyczne przekazuje tylko wtedy, gdy jest świeżo zmielony. Jak wybrać dobry młynek do pieprzu? Pytanie trochę mylące, bo wszystkie młynki są dobre, z wyjątkiem tych sprowadzanych z Chin, które rozlatują się po kilku razach użycia.Każdy młynek Continue reading Dobry młynek do pieprzu

Po co są nadstawki chłodnicze Fagor?

Po co są nadstawki chłodnicze Fagor?

W lokalach gastronomicznych każdego typu bardzo ważną rolę odgrywa prezentowanie klientom żywności, dlatego też nadstawki chłodnicze Fagor mogą okazać się wspaniałą inwestycją. Godne polecenia są przede wszystkim oryginalne nadstawki, dzięki którym będzie można śmiało korzystać z popularnych pojemników GN.