bravilor bonamat

Dla kogo ekspres przelewowy i kawiarka?

Każdy kto chciałby rozpocząć swój biznes w gastronomii otwierając kawiarnie rozpocząć musi od zakupu ekspresu do kawy. To w końcu podstawa kawiarni. Ważne, aby ekspres był najwyższej jakości. Dobrym pomysłem byłby zakup ekspresu przelewowego oraz kawiarki.

Ekspres przelewowy

Ten typ ekspresu nie jest zbyt często spotykany w polskich kawiarniach. Jest po prostu niedoceniany. Jest to jednak bardzo dobry model ekspresu. Pozwala on na przygotowanie zarówno kawy czarnej, jak i białek. Wyposażony jest w spieniacz do mleka. Jego największą zaletą jest to, że pozwala na zrobienie wielu kaw jednocześnie. Działanie jest bardzo proste. Wsypujemy kawę, wlewamy zimną wodę i włączamy. Wiele ekspresów przelewowych wyposażonych jest także w młynek.

Kawiarka

To bardzo przydane urządzenie w każdej kawiarni. Wystarczy wlać ciepłą wodą do dolnego zbiornika, wsypać kawę do sitka i postawić kawiarkę na palik. Teraz należy zaczekać aż kawa zacznie się skraplać. Połączenie kawiarki i ekspresu przelewowego to gwarancja dobrej jakości kawy. Oba urządzenia będą stanowiły idealne dopełnienie zarówno dla ekspresu ciśnieniowego, jak i automatycznego.

Gdzie kupić ekspres przelewowy oraz kawiarkę? Oczywiście najlepszym miejscem będzie hurtownia gastronomiczna. Znajdziemy tam sprzęt wszelkiego rodzaju niezbędny w każdym lokalu gastronomicznym, w tym urządzenia Bravilor Bonamat, o których pomyśleć powinni w szczególności właściciele kawiarni.