popielniczka ogrodowa

3 sposoby, dzięki którym popielniczka ogrodowa odmieni wizerunek Twojej restauracji

Niezależnie od serwowanych dań wizyta w restauracji powinna kojarzyć się z luksusem i wysokim standardem. Dbając o komfort odwiedzających powinniśmy pamiętać o ich potrzebach. Według badań CBOS aż 21% osób pali regularnie. Rozwiązaniem, które odmieni wizerunek restauracji w oczach wszystkich osób są ogrodowe popielniczki.

Ogrodowe popielniczki dają pewność, że nikt nie będzie musiał sprzątać po palących

Niektóre osoby palące mogą być przyzwyczajone do faktu, że wokół nich stale znajdują się resztki papierosów. Niemniej jednak osoby niepalące nie będą zadowolone, jeśli na ziemi przed wejściem zobaczą sponiewierane filtry. Wyposażenie restauracji w ogrodowe popielniczki daje pewność wysokiego standardu czystości. Warto przy zakupie popielniczek do gastronomii mieć na uwadze trzy rodzaje:

  • popielniczka ogrodowe stojące,
  • bezpieczna popielnice stojące,
  • popielniczka szklana.

Popielnica stojąca podkreśla wyszukane wzornictwo restauracji

popielniczka ogrodowa

Freski, mozaiki i polichromie to częste elementy, które znajdują się na fasadach współczesnych restauracji. Tę luksusową estetykę warto podkreślić. Można wybrać popielnicę stojącą o średnicy nogi kilkudziesięciu cm charakteryzującą się wzorzystym wykonaniem z pojemnikiem w dolnej części. 

Profesjonalne popielniczki ogrodowe to zabezpieczenie przeciwpożarowe

W mediach niejednokrotnie można usłyszeć o konsekwencjach pozostawionych niedopałków. Aby zredukować ryzyko pożaru, opłaci zdecydować się na rozwiązanie przeciwpożarowe. Bezpieczna popielnica stojąca posiada otwór wrzutowy z obu stron oraz właściwości gaszące. Jej pojemność jest na tyle duża, że nie trzeba martwić się o regularne opróżnianie.